Postupné přiznávání pravdy

8. března 2007 v 23:42 | Ross Hedvicek
Je bohužel smutnou skutečnosti, že když přijde na jejich národní minulost, tak se i jinak normální a sympatičtí Češi okamžitě změní v patologické lháře. Od husitských teroristů, obrozeneckých buditelů, přes Rukopisy královodvorské a zelenohorské, falešné Jiráskovy dějiny, potroublého Nejedlého až po dnešní české "propagandisty" (protože historici to určitě nejsou). Lhaní je v Češích "embedded" jako math-coprocessor v Intel chipu, je to v nich už generacemi natolik zabudované, že sami už své vlastní lhaní nevidí coby lhaní - myslí si, že "na to mají jiný názor" nebo "oni to vidí jinak". Nakonec to dopadá jako na české Wikipedii, kde je zakázáno psát historická fakta o komunistickém Československu, protože přítomni neokomunisté "to vidí jinak".
Když jsem před lety zveřejnil článek "Tušení doktora Součka" a několik článků následujících, které se jen okrajové zaobíraly nijak neutajenými a nikoliv novými záležitostmi okolo zrůdných mengelovských a pseudovědeckých československých komunistických "vědců" na lidech, pochopitelně jsem netušil, jakou jsem vlastně utrhl lavinu. Českoslovenští vlastenci vřískali jak čerstvě vylíhnutá housátka, dupali, spílali, plivali a pěstičkami hrozili. Byli i obojetnici "ani ryba ani rak" na plotě sedící - třeba Neviditelný pes ihned vydal rozhořčeně prohlášení o tom, jak hluboce lidsky neodpovědný je ode mne takový článek (a vzápětí na to začal sám na totéž téma psát knihu). Mladofrontovští "investigativci" Navara s Gazdikem ihned po mém článku napsali svůj vlastní, pravící, že jsou to všechno pomluvy a žádný místní soudruh historik to nepotvrdil (v Česku platí, že když to nemáte potvrzené nějakým komunistou, tak to není pravda) a pak hned začali chrlit své vlastní články.
A teď se povedlo pořádně zaškobrtnutí i České televizi. Právě jsem shlédl jejich o tom, jak ČSLA (Československá lidová armáda) ještě v sedmdesátých letech prováděla pokusy s LSD (Lysergic acid diethylamide) na svých vlastních důstojnících - a dokumentovala to promítnutím části filmu, který sami čeští armádní Mengeleové během pokusu natočili. Čtyři pokusní králíci ve starém dokumentárním filmu jsou důstojníci štábu raketového vojska ČSLA (tak to aspoň bylo řečeno ve filmu) v hodnosti podplukovníků (to je vidět). Komentátor pořadu zcela idiotsky tvrdí, že skutečná identita důstojníků není známa, protože byli identikováni čísly jen 1, 2, 3 a 4. Předpokládají, že takovéhle blbosti český divák sežere i s navijákem (asi mají pravdu, sežere). Přitom hloupě řeknou, že to byli důstojníci štábu raketového vojska, hodnosti a tváře jsou viditelné v detailu. Kolik podplukovníků asi měl "štáb raketového vojska ČSLA" v sedmdesátých letech? Dvacet? Třicet? Není možné najít seznam, najít jednoho žijícího, který by podle obličejů poznal ty ostatní? To je detektivní úkol příliš snadný i pro místního esenbáka z Vejprt, vyšetřujícího krádeže slepic! Ovšem, pro reportéra České televize s jeho geneticky zabudovaným lhaním o minulosti je to nerozluštitelná záhada.
Pokusy na zajatých amerických vojácích jsou v pořadu České televize také zmíněny, ale jen takovým zamítavým pohrdavým způsobem z úst jakéhosi armádního "historika". Čas na přiznání tohohle svinstva ještě nedozrál. Možná až za dalších deset let. Možná za víc. Přiznání pokusu na jejich vlastních lidech československým lhářům trvalo třicet let. Takže dalších třicet let asi bude trvat, než se dozvíme, že dělali pokusy i na amerických válečných zajatcích. V Praze ve Střešovicích a ve Slunné ulici. Tam, kde dělali pokusy na svých vlastních lidech. Tou dobou se možná dovíme i detaily o tom, jak Václav Havel vyměnil s KGB svobodu a demokracii Československa za své vlastní prezidentství a o tom, jak Václav Klaus byl agentem KGB. Ale teď ještě ne. Zatím se o tomhle v Česku ještě nesmí mluvit. Všude jinde na světě už se to ví.
Záznam výše zmíněného pořadu České televize je určitě k vidění někde na jejich website - najděte si to tam.
Více překvapivých podrobnosti o historii (dávné i nedávné) české kotliny si můžete přečíst v mé nové knize Sametový tunel, k dostání u vašeho místního knihkupce, když mu omlátíte o hlavu číslo ISBN: 80-86851-61-3. Jinak k dostání není (to víte, Česko!). A nebo si ji objednejte z téhle adresy .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Voslář Petr Voslář | E-mail | 10. března 2007 v 7:41 | Reagovat

Snad jen ta vzdálenost, která Vás dělí od našho Absurdistanu, může omluvit Váš údiv, že se v Česku nelze domoci pravdy. Zapomínáte na trn strašný fakt, že ještě tolik let po roce 1989 je v Parlamentu třetí nejsilnější strana ta, která za marasmus morálky, ekonomie, práva a mohl bych pokračovat na několika dalších stránkách, ale také na výchově nové generace. Z toho je vidět, že stále mají plno příznivců, což se mi osobně zdá neuvěřitelné, ale je to bohužel tak. Tak proč se divíte, že nepříjemnou pravdu o svých zločinech úzkostlivě tají i dnes. Možná, že je ještě strašnější, že netají, protože si jsou jisti, že je nikdo nebude volat k odpovědnosti. Kdyby snad náhodou a nějakým zázrakem se to stalo, tak se budou vyhýbat až do smrti soudu, jako soudruh Grebeníček starší! To byl zločinec, o kterém kromě soudkyně nepochyboval nikdo, kdo poznal kterýkoliv komunistický kriminál. Jak je teprve snadné ututlat pokusy na zajatcích, které se prováděly jen mezi zasvěcenými a pravověrnými komunisty. Asi neznáte případ studentů brněnské právnické fakulty, kteří se 11 let soudí s bývalým předsedou KSČ Právnické fakulty pro urážku, protože si troufli v roce 1989 napsat, že je kariérista! Který komunista nebyl? Nevím, jak můžeme mít na ve znaku nápis: "Pravda vítězí!" Já bych tam přidal: "ale jinde."

2 Erregg Vibe Erregg Vibe | E-mail | 10. března 2007 v 15:59 | Reagovat

Vážení pánové, snad vše o čem se tu píše je opravdu mým myšlením pochopeno dostatečně. Každopádně jediné co se dá dodat je citace: Karel Kryl - "A pravda   vítězí.....slepá jak řeholnice, oděna v díry!". Doufám že jsem ji vystihl správně nemám zcela dobrou paměť co se týče citátů.

      Video, kde si "ztripovaní tulipáni" v uniformách snaží, na své drogou pokřivené obličeje, natáhnout plynové masky mě přivedla do stavu agonie způsobenou smíchem. Co se týče drog zkoušených (ne)jen na uniformách. Je pro mne již dávno známým faktem a že je tato věc utajována není ku podivu však jak se zde uvedlo, jen bych pozměnil,: v Česku pravdu hledej dál! Naprosto všechny drogy byly vyzkoušené na vojsku, si klucí zelený odjeli také zajímavé jízdy. Nerad bych se mýlil, ale myslíte si že tito tulipáni nebyli dobrovolníci? Prahnoucí po dalším vyznamenání za chrabrost a s lahodnými pocity skákající šipky do zadnic svých nadřízených, asi jim muselo pěkně sklapnout když namísto metálu obdrželi nekonečné halucinace probíjené záchvaty smíchu.

     Dosti však, na komunisty nemám nic jsem na tyto věci ještě velmi mlád, nebo již velmi mlád. Každopádně utajené pravdy a polopravdy vždy hýbaly a vládly světem. Zvěrstva která se děla tehdy, věřte nebo ne dějí se dodnes, jenže jinde a možná i jinak, avšak STÁLE se DĚJÍ. Když pomineme těžko pominutelný fakt že se dříve vládlo pomocí násilí. Nyní tomu není jinak jen v menší míře.

      Co kdybychom se ale zamysleli kdo vládne doopravdy? To je opravdová konspirace. Všichni politici a rozumbradové co vystupují jsou jen figurky. Figurky těch, kteří vládnou světem doopravdy a naopak nic netají, vystupují veřejně a jednají tak s naprostým vědomím že je to každému putna. Jsou to figurky těch kteří opravdu disponují penězmi. Bankovní sektor!

      Komunisti asi jeli zajímavý svinstva, ale. Vždy je nějaké ALE. Kdo je hnal? jako vždy peníze a s nimi i moc. Možná za to co te´d pronesu budu Vámi též napadán. Kdoví. Na každý pád co jsou veškeré popravy a mučení, věznění, omezování svobody, oproti tomu co se děje dnes?....PRD.... svoboda je nadále omezována jak to jen jde pod rouškou paragrafů. Zda se mučí dodnes nikdo z nás nemůže potvrdit ani vyvrátit. Všichni jsme již dávno "prodaní". To co probíhá je jistý začátek jakéhosi konce, žádná apokalypsa, nic takového, jen budeme všichni dřít až do smrti za čím dál méně odměn a menší kvalitu. Rovnou si můžeme zase vzít motyky a připravit se na desátky. Ekonomika je to co je pravým pánem dnešního nejen ČESKA nýbrž celého světa. Nad takovýmito věcmi stojí za to se pozastavit nemyslíte? ....nebo je Vám to jedno?

Mě tedy NE!

Pokud budete mít zájem je zde můj e-m@il, nepište mi a rád podiskutuji a přidám i nějaké podklady....Díky za čas věnovaný těmto zdánlivě nevyzrálým plkům.

3 jeden jeden | E-mail | 21. března 2007 v 5:53 | Reagovat

Panu Erreg Vibe,

pokud by to byly jen desatky (10% dan) tak by to jeste slo.  Problem je, ze dnes se ve vyspelych zemich vydira z danovych poplatniku od 40% vyse.

Ten feudalismus z  dnesniho pohledu nebyl tak spatnej, nejdriv to byl sobotales (=1/6=~17%), potom desatek (=10%)  Dnes jsme na tom podstatne hur!

Muj nazor je jednoduchej -  bankovni instituce a investori maji nejradeji zakaznika ktery je u nich co nejvice zadluzenej, nikdy dluh nesplati and nikdy nezkrachuje.  Jen jedna entita splnuje vsechny tri podminky - stat.  Tudiz vsichni financnici podporujou bezpocet ruznych socialnich programu, cimz se staty u nich zadluzi a aby staty nezkrachovaly, tak nam jednoduse zvedaj mandle a dane.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama